Klubowy Kalendarz bno w 2018 r. (23.04.2018 r.):    

 

 Data

 Nazwa zawodów/obozów

 Miejsce

 Organizator

 07. stycznia

Grand Prix Krakowa w biegach górskich - III etap

Kraków KM-14+

 WKS Wawel

 04. lutego

Grand Prix Krakowa w biegach górskich - IV etap

Kraków KM-14+

 WKS Wawel

 10 - 18. lutego

 Obóz KWM i SSM

 Jaroszowiec

 MZOS

 04. marca

Grand Prix Krakowa w biegach górskich - V etap

Kraków KM-14+

 WKS Wawel

 21. marca

 X Rajd na orientację szkolnych kół PTT

Pogorzyce PTT

PTT + KS Kościelec 

 24 - 25. marca

Grand PrixMałopolski  I.runda(sprint,minilong)

Olkusz, Nawojowa Góra  kadra klubu

MZOS/Wawel

 07. kwietnia

Puchar Krzeszowic - sprint

Krzeszowice kadra klubu

Górzanka N.G.

 08. kwietnia

Mistrzostwa Polski (long)

Nawojowa Góra KM-16+

Górzanka N.G./MZOS

 13 - 15. kwietnia

Tajemnice Dolnego Sląska

 Bolesławiec    kadra klubu

Tukan Iwiny

 18. kwietnia

XVI Grand Prix Chrzanowa w bno (sprint) – I etap

Os. Rospontowa   wszyscy

KS Kościelec Chrzanów

 21 - 22. kwietnia

 Zgrupowanie WKM/       Puchar Koziołka

 Wieruszów     KM-10-14  Batorz KM-16+

MZOS            Lublin

 28 - 29. kwietnia 

 Warszawska Mila 

Radzymin     kadra klubu

Spójnia Warszawa

 1- 3. maja

Grand Prix Mazowsza

Nowy Dwór Maz.    kadra klubu

Orły Nowy Dwór Maz

 09. maja

XVI Grand Prix Chrzanowa w bno (sprint) – II etap

Park Miejski 

wszyscy 

KS Kościelec Chrzanów

18 - 20. maja

Klubowe Mistrzostwa Polski I                 (sprint, klasyk, sztafety)

Lublin,Otrocz  kadra klubu 12+

LZOS

 23. maja

Cała Polska Biega z Mapą – WOD/           XVI Grand Prix Chrzanowa - III etap

Chrzanów Rynek 

wszyscy 

KS Kościelec Chrzanów

26 - 27. maja

Grand PrixMałopolski   II runda.(klasyk, średni)

 Olkusz,Rabsztyn     kadra klubu

MZOS/Wawel

 01 - 03. czerwca

 Puchar.Najmłodszych (sprint,klasyk,sztafety)

Ochędzyn        KM-10-14

MUKS Junior Ochędzyn

 09 - 10. czerwca

Mistrzostwa Polski (sprint, sztafety sprinterskie)

Szczecin   KM16+

KOB Bno Szczecin

 13. czerwca

XVI Grand Prix Chrzanowa w bno (sprint) – IV etap

Os. Niepodległości 

wszyscy 

 KS Kościelec Chrzanów

 15 - 17. czerwca

 Głuchołazy Cup (średni, klasyk)

 Głuchołazy   kadra klubu

HKS Azymut Mochy + COS

 04 - 08. lipca

 Puchar Wawelu  (średni -2,sprint, klasyk -2)

 Podlesice     kadra klubu

 WKS Wawel 

 27 - 29. lipca

 Limanowa Cup

Stary i Nowy Sącz

   kadra klubu

Patria Młynne

 10 - 12. sierpnia

 Grand Prix Polonia

 Jakuszyce   kadra klubu

 MKS Paulinum

 14 - 28. sierpnia

Obóz letni KWM i SSM

 Ostrowo k/Karwi

kadra klubu

 MZOS

 17 - 19. sierpnia

 Puchar Bałtyku

 ?

 Siódemka Rumia

 24 - 26. sierpnia

 Grand Prix Pomorza

Porzecze k/Strzebielna

Azymut 45 Gdynia

 07 - 09. września

Klubowe Mistrzostwa Polski II (nocny sprint, średni, sztafeta pok.)

Rzeszów, Czudec    kadra klubu

 UKS Azymut Dębów

 07 - 09. września

 XII Górski Maraton na Orientację

Wojakowa wszyscy

Kościelec Chrzanów

12. września

 XVI Grand Prix Chrzanowa w bno (sprint) – V etap

Osiedle Północ    wszyscy

KS Kościelec Chrzanów

 15 - 16. września

Grand PrixMałopolski 

III runda(sprint, klasyk)

Rabka Zdrój       kadra klubu

MZOS/Patria Młynne

21. września

 XI Rajd na orientację PTT (scorelauf)

Chrzanów PTT

PTT + KS Kościelec 

 22 - 23. września

 Mistrzostwa Polski (klasyk, sztafety)

 Świdnica         KM-16+

DZOS

26. września

 XVI Grand Prix Chrzanowa w bno (sprint) – VI etap

Osiedle Młodości    wszyscy

KS Kościelec Chrzanów

 29 - 30. września

 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (sprint, klasyk, sztafety)

 Rabka Zdrój      KM-10-14

 MZOS/WKS Wawel

 06 - 07. października

 Mistrzostwa Małopolski (nocny, sprint, sztafety)

Chrzanów, ?    wszyscy

KS Kościelec Chrzanów

 14 - 15. października

 Mistrzostwa Polski(nocny, średni)

Gdańsk             KM-16+

UKS Azymut 45 Gdynia

 10 - 11. listopada

 Górskie Ekstremalne Zawody Na Orientację

   KM-14+

Compass

 

 

Zawody: mistrzowskiemiędzynarodowe, ogólnopolskie, makroregionalnelokalne, inne

Mistrzostwa-juniorów (KM16+),Mistrzostwa-młodzików (KM10-14), Obozy – WKM, zmiany

 

                                   

 

 

 

   Klubowy Kalendarz zawodów bno w 2017 r. (21.10.2017): 

 

 

Data

Nazwa zawodów

Miejsce

Organizator

18. marca

Benjamin 20 (rogaining 6 godzinny)

Biały Kościół - W. Strzelińskie

PTTK Strzeliniec 

Logo