XVI Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientację

 

Końcowa klasyfikacja indywidualna XVI Grand Prix Chrzanowa:

 

Kategoria

Nazwisko imię

Szkoła

Łącznie pkt

M-8

 

 

 

M-8

GĘBALA  IGOR

SP 8 CHRZANÓW

18

M-8

ZYCHOWICZ  BARTOSZ

SP 8 CHRZANÓW

13

M-8

BUCZAK  MIŁOSZ

SP 8 CHRZANÓW

11

M-8

BUCZAK  TYMOTEUSZ

SP 8 CHRZANÓW

9

M-8

ZABRZAŃSKI  MARCIN

SP 8 CHRZANÓW

2

 

 

 

 

M-10

 

 

 

M-10

CHODLEWSKI  SZYMON

SP 8 CHRZANÓW

7

 

 

 

 

M-12

 

 

 

M-12

KLAKLA  KACPER

SP 8 CHRZANÓW

13

M-12

LUWDIN  JAKUB

SP 8 CHRZANÓW

13

M-12

CHODLEWSKI  ANTONI

SP 8 CHRZANÓW

12

M-12

ZYCHOWICZ  KRYSTIAN

SP 8 CHRZANÓW

3

M-12

BUŁKA  PIOTR

SP 8 CHRZANÓW

1

 

 

 

 

M-14

 

 

 

M-14

MIŚKÓW  KRZYSZTOF

SP 3 CHRZANÓW

8

M-14

TRĘBACZ  ANTONI

SP 8 TRZEBINIA

8

 

 

 

 

M-18+

 

 

 

M-18

JANICKI  ANDRZEJ

PCE CHRZANÓW

2

M-18

STARZYKIEWICZ  KACPER

ZSGWiG KRAKÓW

2

M-18

WALASZEK  KRZYSZTOF

PCE CHRZANÓW

1

 

 

 

 

K-8

 

 

 

K-8

HEBDA  JULIA

SP 8 CHRZANÓW

19

K-8

RYCHŁOWSKA  JULIA

SP 8 CHRZANÓW

17

K-8

DZIERWA  LILIANA

SP 8 CHRZANÓW

12

K-8

GOŁĘBIOWSKA  ZUZANNA

SP 8 CHRZANÓW

8

K-8

BARCIK  ADA

SP 8 CHRZANÓW

6

 

 

 

 

K-10

 

 

 

K-10

PODGÓRSKA  GABRIELA

SP 8 CHRZANÓW

6

 

 

 

 

K-12

 

 

 

K-12

PODGÓRSKA  MARTA

SP 8 CHRZANÓW

15

K-12

SIKORA  SANDRA

SP 8 CHRZANÓW

11

K-12

JANICKA  HANNA

SP 8 CHRZANÓW

11

K-12

ZABAWA  EMILIA

SP 8 CHRZANÓW

6

K-12

DZIERWA  TOLA

SP 8 CHRZANÓW

2

 

 

 

 

K-14

 

 

 

K-14

LECHOWSKA  AGATA

SP 5 CHRZANÓW

7

K-14

RAJCA  LUIZA

SP 8 CHRZANÓW

3

 

 

 

 

K-18

 

 

 

K-18

DZIERWA  HANNA

I LO CHRZANÓW

7

K-18

OHLASZENY  ZUZANNA

I LO CHRZANÓW

5

 

Końcowa klasyfikacja drużynowa:

 

Szkoły podstawowe:

1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie – 218 pkt.

2. Szkoła Podstawowa  nr 8 w Trzebini  – 8 pkt.

3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chrzanowie – 8 pkt.

4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie – 7 pkt.

 

Szkoły średnie:

1. I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie – 12 pkt.

2. Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie – 3 pkt.

3. Zespół Szkół Gospodarki Wodnej i Geodezyjnych w Krakowie – 2 pkt

 

 

Wynki VI etapu – Osiedle Młodosci - 26.09.2018 r.

 

Kategoria

Nazwisko imię

Klub/szkoła

Czas

M-8

930 m

8 pkt.

 

M-8

GĘBALA  IGOR

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

14:30

M-8

BUCZAK  MIŁOSZ

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

21:40*(-1 p.)

M-8

BUCZAK  TYMOTEUSZ

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

49:20*(-1 p.)

 

 

 

 

M-10

1180 m

10 pkt.

 

M-10

CHODLEWSKI  SZYMON

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

17:40

M-10

ZYCHOWICZ  BARTOSZ

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

44:15

 

 

 

 

M-12

1490 m

12 pkt.

 

M-12

LUDWIN  JAKUB

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

21:40

M-12

CHODLEWSKI  ANTONI

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

23:48

 

 

 

 

M-14

1830 m

14 pkt

 

M-14

MIŚKÓW  KRZYSZTOF

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 3 CHRZANÓW

33:25

M-14

TRĘBACZ  ANTONI

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 TRZEBINIA

37:25

 

 

 

 

M-16

2290 m

18 pkt

 

M-16

PUDEŁEK  BŁAŻEJ

GÓRZANKA  NAWOJOWA GÓRA

31:37

 

 

 

 

K-8

930 m

8 pkt

 

K-8

RYCHŁOWSKA  JULIA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

16:12

K-8

HEBDA  JULIA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

16:16

K-8

GOŁĘBIOWSKA  ZUZANNA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

20:20

 

 

 

 

K-10

1180 m

10 pkt

 

K-10

PODGORSKA  GABRIELA

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

46:57

 

 

 

 

K-12

1490 m

12 pkt

 

K-12

PODGORSKA  MARTA

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

25:28

K-12

JANICKA  HANNA

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

37:08

 

 

 

 

K-14

1830 m

14 pkt

 

K-14

RAJCA  LUIZA

KOŚCIELEC CHRZANÓW /

SP 8 CHRZANÓW

34:25

K-14

LECHOWSKA  AGATA

KOŚCIELEC CHRZANÓW /

SP 5 CHRZANÓW

NKL (-1 p.)

 

 

 

 

K-18

2290 m

18 pkt

 

K-18

DZIERWA  HANNA

KOŚCIELEC CHRZANÓW /

I LO CHRZANÓW

28:40

K-18

OHLASZENY  ZUZANNA

KOŚCIELEC CHRZANÓW /

I LO CHRZANÓW

33:10

K-18

PUDEŁEK  MICHALINA

GÓRZANKA  NAWOJOWA GÓRA

38:35

 

 

 

 

 

 

    XVI Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientację

 

       Wyniki V etapu – Osiedle Północ 12.09.2018 r.

 

Kategoria

Nazwisko imię

Klub/szkoła

Czas

M-8

830 m

8 pkt.

 

M-8

GĘBALA  IGOR

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

20:44

M-8

BUCZAK  MIŁOSZ

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

23:43

M-8

BUCZAK  TYMOTEUSZ

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

39:30

 

 

 

 

M-10

1240 m

10 pkt.

 

M-10

CHODLEWSKI  SZYMON

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

19:42

M-10

ZYCHOWICZ  BARTOSZ

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

30:45

 

 

 

 

M-12

1790 m

12 pkt.

 

M-12

CHODLEWSKI  ANTONI

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

16:32

M-12

KLAKLA  KACPER

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

20:36

 

 

 

 

M-14

2330 m

14 pkt

 

M-14

MIŚKÓW  KRZYSZTOF

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 3 CHRZANÓW

25:20

M-14

TRĘBACZ  ANTONI

KOSCIELEC CHRZANÓW/

SP 8 TRZEBINIA

25:30

 

 

 

 

K-8

850 m

8 pkt

 

K-8

HEBDA  JULIA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

16:29

K-8

BARCIK  ADA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

22:34

K-8

DZIERWA  LILIANA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

29:10

K-8

GOŁĘBIOWSKA  ZUZANNA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

37:12

K-8

RYCHŁOWSKA  JULIA

KOŚCIELEC  CHRZANÓW/

SP 8 CHRZANÓW

39:25

 

 

 

 

K-10

1280 m

10 pkt

 

K-10

Logo